Otsustuskogud> Senat

Senati koosseis tähtajaga kuni 31. august 2022

Kinnitatud rektori 06.07.2019 käskkirjaga nr 30
Muudetud rektori 28.08.2019 käskkirjaga nr 31
Muudetud rektori 21.01.2020 käskkirjaga nr 1
Muudetud rektori 18.02.2020 käskkirjaga nr 8
Muudetud rektori 01.09.2020 käskkirjaga nr 45
Muudetud rektori 05.07.2021 käskkirjaga nr 28
Muudetud rektori 07.09.2021 käskkirjaga nr 33
Muudetud rektori 31.01.2022 käskkirjaga nr 7 (jõustunud 01.02.2022)
Muudetud rektori 17.06.2022 käskkirjaga nr 29
  1. Tiit Land – rektor, senati esimees;
  2. Sven Illing – ettevõtlusprorektor;
  3. Maarja Kruusmaa – teadusprorektor;
  4. Hendrik Voll – õppeprorektor;
  5. Helen Sooväli – Sepping – rohepöörde prorektor;
  6. Tea Trahovi – kantsler;
  7. Gert Jervan – infotehnoloogia teaduskonna dekaan;
  8. Roomet Leiger – Eesti Mereakadeemia direktor;
  9. Enn Listra – majandusteaduskonna dekaan;
  10. Andrus Salupere – loodusteaduskonna dekaan;
  11. Fjodor Sergejev – inseneriteaduskonna dekaan;
  12. Mari Avarmaa – majandusteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  13. Ivo Fridolin – infotehnoloogia teaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  14. Olle Hints – loodusteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  15. Kristo Karjust – inseneriteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  16. Erkki Karo – majandusteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  17. Alar Konist – inseneriteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  18. Jarmo Kõster – Eesti Mereakadeemia akadeemilise personali esindaja;
  19. Mart Min – infotehnoloogia teaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  20. Ilona Oja Acik – inseneriteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  21. Rivo Uiboupin – loodusteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  22. Tõnis Liibek – tugistruktuuri töötajate esindaja;
  23. Sten Ärm – üliõpilaste esindaja;
  24. Naatan Johannes Bender – üliõpilaste esindaja;
  25. Aivar Kamal – üliõpilaste esindaja;
  26. Engel-Mari Mölder – üliõpilaste esindaja;
  27. Mia Peterson – üliõpilaste esindaja;
  28. Pille Ülem – üliõpilaste esindaja.