Otsustuskogud> Senat

Senati alaliste komisjonide koosseisud tähtajaga kuni 31. august 2022

Kinnitatud Tallinna Tehnikaülikooli senati 10.09.2019 otsusega nr 19
Akadeemilise komisjoni koosseis on muudetud senati 18.02.2020 otsusega nr 7 ja senati 15.09.2020 otsusega nr 15
Õppekomisjoni koosseis on muudetud senati 21.04.2020 otsusega nr 11 ja senati 15.09.2020 otsusega nr 15
Akadeemilises komisjoni, teaduskomisjoni ja õppekomisjoni koosseisu muudetud senati 14.09.2021otsusega nr 16

 

Akadeemiline komisjon:

  1. Tiit Land, rektor, komisjoni esimees;
  2. Sven Illing, ettevõtlusprorektor;
  3. Helen Sooväli-Sepping, rohepöörde prorektor;
  4. Gert Jervan, infotehnoloogia teaduskonna dekaan;
  5. Maarja Kruusmaa, teadusprorektor;
  6. Roomet Leiger, Eesti Mereakadeemia direktor;
  7. Tõnis Liibek, tugistruktuuriüksuste töötajate esindaja;
  8. Enn Listra, majandusteaduskonna dekaan;
  9. Andrus Salupere, loodusteaduskonna dekaan;
  10. Fjodor Sergejev, inseneriteaduskonna dekaan;
  11. Hendrik Voll, õppeprorektor;
  12. Sten Ärm, üliõpilaste esindaja.

Teaduskomisjon:

  1. Maarja Kruusmaa, teadusprorektor, komisjoni esimees;
  2. Riina Aav, loodusteaduskonna teadus- ja arendusprodekaan, teadusprorektori nimetatud liige;
  3. Maie Bachmann, infotehnoloogia teaduskonna teadusprodekaan, teadusprorektori nimetatud liige;
  4. Ivo Fridolin, infotehnoloogia teaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  5. Olle Hints, loodusteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  6. Erkki Karo, majandusteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  7. Alar Konist, inseneriteaduskonna akadeemilise personali esnidaja;
  8. Madli Kopti, Eesti Mereakadeemia arendusdirektor, teadusprorektori nimetatud liige;
  9. Kaja Kuivjõgi, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse tehnoloogiasiirde juht, teadusprorektori nimetatud liige;
  10. Ilona Oja Acik, inseneriteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  11. Tiina Randma-Liiv, majandusteaduskonna teadusprodekaan, teadusprorektori nimetatud liige;
  12. Argo Rosin, inseneriteaduskonna teadusprodekaan, teadusprorektori nimetatud liige;
  13. Aivar Kamal, üliõpilaste esindaja;
  14. Rivo Uiboupin, loodusteaduskonna akadeemilise personali esindaja.

Õppekomisjon:

  1. Hendrik Voll, õppeprorektor, komisjoni esimees;
  2. Ivar Annus, inseneriteaduskonna õppeprodekaan, õppeprorektori nimetatud liige;
  3. Mari Avarmaa, majandusteaduskonna akadeemilse personali esindaja;
  4. Naatan Johannes Bender, üliõpilaste esindaja;
  5. Kristo Karjust, inseneriteaduskonna akadeemilise personali esindaja;
  6. Katre Koit, Eesti Mereakadeemia õppedirektor, õppeprorektori nimetatud liige;
  7. Jarmo Kõster, Eesti Mereakadeemia akadeemilise personali esindaja;
  8. Laivi Laidroo, majandusteaduskonna õppeprodekaan, õppeprorektori nimetatud liige;
  9. Engel-Mari Mölder, üliõpilaste esindaja;
  10. Ingrid Pappel, infotehnoloogia teaduskonna õppeprodekaan, õppeprorektori nimetatud liige;
  11. Mia Peterson, üliõpilaste esindaja;
  12. Toomas Tamm, loodusteaduskonna õppeprodekaan, õppeprorektori nimetatud liige;
  13. Kalle Tammemäe, IT Kolledži direktor, õppeprorektori nimetatud liige;
  14. Pille Ülem, üliõpilaste esindaja.