Keemia ja biotehnoloogia instituudi nõukogu koosseis 01.09.2022 kuni 31.08.2025

Õigusakti vastutav üksus:
Kinnitatud loodusteaduskonna dekaani 01.09.2022 korraldusega nr 252 (jõustunud 01.09.2022)
Muudetud loodusteaduskonna dekaani 03.01.2023 korraldusega nr 2 (jõustunud 03.01.2023)
Muudetud loodusteaduskonna dekaani 04.04.2023 korraldusega nr 95 (jõustunud 04.04.2023)
Muudetud loodusteaduskonna dekaani 16.10.2023 korraldusega nr 267 (jõustunud 16.10.2023)

    Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt89619/domeenid/www.oigusaktid.taltech.ee/htdocs/wp-content/themes/legislation/single.php on line 100
  1. Pirjo Spuul, instituudi direktor, nõukogu esimees;
  2. Riina Aav, kaasprofessor tenuuris;
  3. Tõnis Kanger, täisprofessor tenuuris;
  4. Petri-Jaan Lahtvee, kaasprofessor tenuuris;
  5. Peep Palumaa, täisprofessor tenuuris;
  6. Ott Scheler, kaasprofessor tenuuris;
  7. Toomas Tamm, kaasprofessor tenuuris;
  8. Tõnis Timmusk, täisprofessor tenuuris;
  9. Katrin Laos, akadeemilise personali esindaja;
  10. Allan Olspert, akadeemilise personali esindaja;
  11. Maksim Ošeka, akadeemilise personali esindaja;
  12. Sigrid Kirss, doktorantide esindaja;
  13. Kristin Erkman, töötajate esindaja;
  14. Ivar Järving, töötajate esindaja;
  15. Indrek Koppel, töötajate esindaja;
  16. Maria Cecilia Sarmiento Guerin, töötajate esindaja;
  17. Vello Tõugu, töötajate esindaja;
  18. Agne Velthut-Meikase, töötajate esindaja;
  19. Ly Villo, töötajate esindaja.