Otsustuskogud> Teaduskonna nõukogu Infotehnoloogia teaduskond> Juhtimine

Infotehnoloogia teaduskonna nõukogu koosseis tähtajaga kuni 31.08.2022

Kinnitatud rektori 28.08.2019 käskkirjaga nr 33 (jõustunud 01.09.2019)
Muudetud rektori 06.04.2020 käskkirjaga nr 16 (jõustunud 01.04.2020)
Muudetud rektori 17.05.2021 käskkirjaga nr 90 (jõustunud 01.06.2021)
Muudetud rektori 08.09.2021 käskkirjaga nr 34 (jõustunud 01.09.2021)
  1. Gert Jervan – infotehnoloogia teaduskonna dekaan, nõukogu esimees;
  2. Margus Kruus – arvutisüsteemide instituudi direktor;
  3. Laur Lemendik – Thomas Johann Seebecki elektroonikainstituudi direktor;
  4. Jana Holmar – tervisetehnoloogiate instituudi direktor;
  5. Marko Kääramees – tarkvarateaduse instituudi direktor;
  6. Kalle Tammemäe – IT Kolledži direktor;
  7. Maksim Jenihhin – arvutisüsteemide instituudi akadeemilise personali esindaja;
  8. Ants Koel – Thomas Johann Seebecki elektroonikainstituudi akadeemilise personali esindaja;
  9. Priit Kruus – tervisetehnoloogiate instituudi akadeemilise personali esindaja;
  10. Tarmo Uustalu – tarkvarateaduse instituudi akadeemilise personali esindaja;
  11. Jaanus Pöial – IT Kolledži akadeemilise personali esindaja;
  12. Jan Erik Alliksaare – üliõpilaste esindaja;
  13. Ilja Samoilov – üliõpilaste esindaja;
  14. Ardo Allik – üliõpilaste esindaja;
  15. Seth Lackman – dekaani nimetatud liige;
  16. Lauri Ilison – dekaani nimetatud liige;
  17. Ivo Lasn – dekaani nimetatud liige.