Otsustuskogud> Instituudi nõukogu

Ärikorralduse instituudi nõukogu koosseis tähtajaga kuni 31.08.2022

Kinnitatud majandusteaduskonna dekaani 20.09.2019 korraldusega nr 273 (jõustunud 01.09.2019)
Muudetud majandusteaduskonna dekaani 30.01.2020 korraldusega nr 34 (jõustunud 01.02.2020)
Muudetud majandusteaduskonna dekaani 17.12.2020 korraldusega nr 328 (jõustunud 01.01.2021)
Muudetud majandusteaduskonna dekaani 30.08.2021 korraldusega nr 221 (jõustunud 01.09.2021)
Muudetud majandusteaduskonna dekaani 12.10.2021 korraldusega nr 257 (jõustunud 04.09.2021)
Muudetud majandusteaduskonna dekaani 19.10.2021 korraldusega nr 262 (jõustunud 04.09.2021)
Muudetud majandusteaduskonna dekaani 13.12.2021 korraldusega nr 327 (jõustunud 01.01.2022)
  1. Mari Avarmaa – instituudi direktor, nõukogu esimees;
  2. Sefik Istemihan Demirag – professor;
  3. Merle Küttim – teadur;
  4. Karin Reinhold – dotsent;
  5. Mike Franz Wahl – dotsent;
  6. Wolfgang Dieter Gerstlberger – professor;
  7. Gunnar Klaus Prause – professor;
  8. Tarvo Niine – akadeemilise personali esindaja;
  9. Paavo Siimann – akadeemilise personali esindaja;
  10. Susanne Durst – akadeemilise personali esindaja;
  11. Liina Randmann – vanemlektor;
  12. Merli Reidolf – töötajate esindaja;
  13. Sirje Ustav – töötajate esindaja;
  14. Katrin Arvola – töötajate esindaja;
  15. Marianne Kallaste – doktorantide esindaja.